Benek 616093902519738

Benek to psiak w trakcie socjalizacji, bardzo zasługuje na drugą szansę, jednak potrzeby jest mu czas. Jest niezwykle bojaźliwy wobec smyczy i nowych sytuacji. To pokłosie jego wcześniejszych doświadczeń, które prawdopodobnie sprawiły, że bardzo trudno mu otworzyć się na otoczenie.

Nie zna żadnych podstawowych komend, jednakże to nie jest wynik braku inteligencji, a raczej braku odpowiedniego wprowadzenia do nauki. Benek jest psiakiem, który potrzebuje cierpliwej i delikatnej ręki, aby stopniowo uczyć się nowych rzeczy i zbudować zaufanie.

Aktualnie jest bardzo wycofany i unika wszelkich nowości. Choć jego reakcje mogą być na początku zniechęcające, należy pamiętać, że to efekt jego traumy. Wystarczy mu czasu i właściwa opieka, aby zaczął otwierać się na nowe doświadczenia.

Przygoda z Benkiem nie będzie łatwa, ale z pewnością będzie pełna wzruszeń i radości, gdyż każdy mały postęp będzie oznaką ogromnego sukcesu. Benek potrzebuje właściciela, który będzie mu towarzyszył w drodze do odzyskania pewności siebie i radości z życia.

Jeśli jesteście gotowi na wyzwanie i macie dużo miłości do oddania, Benek czeka na kogoś z Was, aby razem pokonać przeszłość i zbudować wspólną, piękną przyszłość. Na pewno koniecznych będzie wiele spotkań jeszcze u nas, by w bezpiecznej dla niego przestrzeni zdobyć jego zaufanie.

Gatunek

Pies

Płeć

Samiec

Chip

Benek 616093902519738

Rok urodzenia

2022

Rasa

Mieszaniec

Waga

22

Wielkość

średnia

Podopieczny Miasto/Gmina

Sieradz

Smycz

nie

Stosunek do psów

.

Kastracja/Sterylizacja

tak