Donkey 616093902338603

Zobacz film - kliknij

Donkey mieszka u nas od końca sierpnia, czy ktoś z Was zechce podarować mu dom stały i pokochać bezgranicznie? To psiak, który szuka doświadczonych opiekunów, ma w sobie dużo pięknych uczuć, ale nie ze wszystkimi potrafi sobie jeszcze poradzić. Pokażcie go światu #udostępnij #polub #skomentuj #udostępnij #pieskieCV #adopcjatospokoopcja #czartki #schroniskoczartki

 

Donkey to uroczy piesek, który obecnie szuka swojego nowego domu i przyjaciela. Potrafi chodzić na smyczy, ale czasem może się w niej zaplątać, więc tę umiejętność należy jeszcze potrenować. Na razie nie ma pojęcia o komendach, więc przyszły opiekun będzie musiał zacząć od podstaw.

 

To prawdziwy łasuch, a smaczki to jego główna motywacja do działania. Dzięki nim można mu łatwiej zwrócić uwagę i zachęcić do nauki nowych zachowań.

 

Donkey jest psem, który łatwo się stresuje i “nakręca”. Wymaga opiekuna, który będzie gotów pomóc mu poradzić sobie z tymi trudnościami i stworzyć spokojne otoczenie.

 

Jeśli chodzi o dzieci, to nie jest zbyt pewny w ich obecności. Zalecamy, aby trafił do domu ze starszymi dziećmi, które z uwagi na wiek lepiej zrozumieją jego potrzeby. Stresuje się w obecności innych zwierząt i nakręca, więc potrzebuje osoby, która będzie gotowa pracować nad jego socjalizacją i próbowała pokonywać te bariery. Z psami widzimy więcej szans, niestety, koty nie są jego ulubionym towarzystwem, więc lepiej, aby znalazł dom, gdzie nie będzie musiał ich spotykać.

 

Ten psiak potrzebuje doświadczonego opiekuna, który będzie gotów pracować nad jego wychowaniem i treningiem. Jednak jeśli zostaną spełnione jego potrzeby i dostarczone odpowiednie bodźce, może stać się wspaniałym i oddanym towarzyszem.

Gatunek

Pies

Płeć

Samiec

Chip

616093902338603

Rok urodzenia

2022

Rasa

Mieszaniec

Waga

14

Wielkość

średnia

Podopieczny Miasto/Gmina

Gmina Zduńska Wola

Smycz

tak

Stosunek do psów

Negatywny

Kastracja/Sterylizacja

tak