Korek 982061600056522

Korek to psiak, którego urok sprawia, że nie sposób przejść obojętnie obok niego. Widać w jego spojrzeniu tęsknotę za ciepłym domem i miłością rodziny. Może wydawać się nieco spokojniejszy, ale kiedy tylko otworzysz mu drzwi do swojego serca, zobaczysz jak wiele energii w nim drzemie.

Mimo że Korek nie jest już młodzieniaszkiem, ma w sobie wiele wigoru i ochoty na życie. Uwielbia spędzać czas z aktywnymi ludźmi, ale równie dobrze odnajduje się w towarzystwie osób ceniących spokój i ciszę. Jego serce otwarte jest na każde dziecko i inne czworonogi - uwielbia zabawę.

Po dobrym wybieganiu się, gdy zaspokoi swoje potrzeby fizyczne, Korek przechodzi w tryb relaksu i staje się idealnym towarzyszem na kanapie. Lubi dostawać smakołyki i chętnie uczestniczy w interakcjach z człowiekiem, co sprawia, że jest gotowy na nowe wyzwania i naukę. Z łatwością chodzi na smyczy i zna komendę "siad", ale z radością podejmie się nowych zadań, by urozmaicić swój dzień. 

Jeśli zdecydujesz się dać Korkowi szansę na nowy, kochający dom, możesz być pewien, że dopasuje się do Waszej rodziny z wielkim entuzjazmem i oddaniem. Jego doświadczenie życiowe sprawi, że doceni każdą chwilę spędzoną z Wami, a jego miłość i lojalność będą nieocenionym skarbem dla Was wszystkich.

Gatunek

Pies

Płeć

Samiec

Chip

982061600056522

Rok urodzenia

2013

Rasa

Mieszaniec

Waga

12

Wielkość

średnia

Podopieczny Miasto/Gmina

Błaszki

Smycz

tak

Stosunek do psów

Pozytywny

Kastracja/Sterylizacja

tak