Śliniak 982061600042345

Śliniak lata młodości już dawno ma za sobą, to dziadziuś, który potrzebuje pilnie domu, by móc w nim spokojnie spędzić swoje ostatnie lata. Szukamy dla niego ludzi, którzy będą w stanie pokochać go takim, jaki jest i będą gotowi kontynuować jego leczenie. Śliniak ma coraz większe problemy z poruszaniem się, więc nie będzie to towarzysz długich spacerów, ale nadal kocha przytulaski i pieszczoty. Uważamy, że dom z ogrodem będzie jego spełnieniem marzeń, gdzie w swoim tempie będzie mógł dobie dreptać po trawie. Jego pyszczek potrafi przynieść wiele radości, więc jeśli jesteście w stanie pokochać tego uroczego seniorka i podarować mu dom na ostatnie lata życia, to prosimy o kontakt. 

W kojcu bez problemu dogaduje się ze suczką swojej wielkości, a na spacerze raczej nie zwraca uwagi na inne psy. Będzie idealnym członkiem rodziny. Na pewno dobrze będzie mu w domu z ogrodem, sądzimy, że do mieszkania w bloku też by się przyzwyczaił. Jego przyszli opiekunowie powinni wiedzieć, że Śliniak stracił wzrok, ale ma bardzo dobry węch, dzięki któremu naprawdę nieźle sobie radzi. Na nieznanym terenie zdarza mu się wpadać na przeszkody, więc do nowego miejsca będzie musiał się przyzwyczaić.

Śliniakowi został zdiagnozowany tłuszczak w okolicy pępka, skórzak oraz brodawczak na głowie, jednak ze względu na podeszły wiek jest pod obserwacją lekarską, ponieważ resekcja chirurgiczna w tym wieku, jest dla niego ryzykiem. Jeśli chodzi o leki to 2 razy dziennie przyjmuje Forthyron na zdiagnozowaną niewydolność tarczycy.

Gatunek

Pies

Płeć

Samiec

Chip

982061600042345

Rok urodzenia

2008

Rasa

Mieszaniec

Data przyjazdu do schroniska

13 grudzień 2011

Waga

37

Wielkość

duża

Podopieczny Miasto/Gmina

Zduńska Wola

Smycz

tak

Stosunek do psów

Pozytywny

Kastracja/Sterylizacja

tak