Boska 616093902338626

Boska to niezwykle delikatna sunia o imieniu godnym swojej natury. Choć jej oczka mogą opowiadać historię pełną tajemnic i przeżyć, to tylko Wy macie moc odkrycia, jak wiele miłości i radości może przynieść do Waszego życia.  

 

To sunia, która boi się nowych ludzi, więc jeśli zechcecie ją poznać, to dobrze będzie, byście mogli ją odwiedzać jeszcze u nas. Nie znamy jej historii, ale jej zakochania dają do myślenia, że przeżyła momenty, które sprawiły, że stała się nieufna wobec nowych ludzi i sytuacji. Waży 10,3 kg, ale to, co naprawdę liczy się w jej przypadku, to wielkość jej serca i chęć do zaufania, jednak do tego potrzebny jest czas. 

 

Potrzebuje doświadczonego domu, który pomoże jej uwierzyć, że świat może być pełen przyjaźni i miłości. Kiedy zaufa to przed Wami nauka chodzenia na smyczy,  Boska nie zna komend, nie rozumie smaczków, raczej nie miała z nimi wcześniej styczności. Nie ma żadnych agresywnych ruchów w stosunku do innych psów czy kotów. 

 

Jeśli szukasz towarzysza, który będzie cię kochał bezgranicznie, niezależnie od przeszłości i trudności, to Boska jest właśnie dla ciebie. Pokaż jej, że świat jest pełen dobra, a ona odwdzięczy się ci nieskończoną wiernością i miłością.

 

Boska nie prosi o wiele – tylko o dom, który stanie się jej bezpieczną przystanią, o rękę, która ją pokieruje, i o serce, które ją pokocha. Czy możesz być tą osobą, która da jej szansę na nowe życie pełne radości i miłości? 

 

Jeśli chcesz ją poznać, zadzwoń do nas i umów się na wizytę, zachęcamy też do wypełnienia ankiety, dzięki której będziemy mogli Cię lepiej poznać przed potencjalną adopcją.

Gatunek

Pies

Płeć

Samica

Chip

616093902338626

Rok urodzenia

2022

Rasa

Mieszaniec

Waga

10

Wielkość

mała

Podopieczny Miasto/Gmina

Sieradz

Smycz

nie

Stosunek do psów

Pozytywny

Kastracja/Sterylizacja

czeka na zabieg