Lulek 616093902283022

Ten uroczy kawaler to Lulek, pomóżmy znaleźć dla niego kochający dom  #udostępnij #polub #skomentuj #adopcjatospokoopcja #adoptuj #czartki #schroniskoCzartki 

 

Lulek waży niespełna 8 kg i urodził się w 2020 roku, co oznacza, że ma całe życie przed sobą, aby dzielić się miłością i radością ze swoim nowym opiekunem.

Potrzebuje trochę treningu w chodzeniu na smyczy, ale z odpowiednią cierpliwością i determinacją będzie to dla niego przyjemne doświadczenie. Jest jeszcze dość młody i otwarty na naukę, więc szybko zrozumie zasady spacerów na smyczy, potrzebuje tylko dobrego nuaczyciela.

 

Nasz Lulek nie zna jeszcze komend, ale to właśnie daje wspaniałą okazję, abyście mogli razem odkrywać świat treningu i wspólnie osiągać kolejne sukcesy. Na razie nie jest fanem smaczków, ale na pewno znajdziecie inne sposoby, aby go nagradzać za dobre zachowanie - być może przytulanie lub zabawy będą dla niego równie satysfakcjonujące! 

 

Jest to psiak raczej aktywny, który pokocha każdą chwilę spędzoną na świeżym powietrzu. Bieganie, zabawy, czy długie spacery - to wszystko sprawia mu ogromną radość i z pewnością dostarczy Wam mnóstwo wspaniałych wspólnych przeżyć.

 

Co do innych zwierząt, Lulek jest obojętny na psy i nie jest agresywny wobec kotów, ale jest nimi zainteresowany, co może wymagać dłuższej obserwacji i kontrolowanej interakcji. Jeśli coś mu nie odpowiada, lubi pokazać swoje małe ząbki, ale z odpowiednim podejściem, może przepracować tę kwestię i nauczyć go, że może komunikować się inaczej. 

 

Jeśli jesteś gotowy na przygody z energicznym i kochającym czworonogiem, ten psiak jest idealnym wyborem dla Ciebie! Umów się na spotkanie i poznaj go osobiście - nie pożałujesz tej decyzji, a razem stworzycie niesamowity zespół, gotowy na zdobycie świata! Zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie naszej ankiety, która jest dostępna na stronie głównej www.funny-pets.pl

Gatunek

Pies

Płeć

Samiec

Chip

616093902283022

Rok urodzenia

2020

Rasa

Mieszaniec

Waga

8

Wielkość

mała

Podopieczny Miasto/Gmina

Lgota Wielka

Smycz

w trakcie

Stosunek do psów

Pozytywny

Kastracja/Sterylizacja

czeka na zabieg