Nala 616093902282961

Nala, urocza suczka w typie owczarka niemieckiego, która z pewnością rozświetli każdy dzień swojej przyszłej rodziny. Choć czasami potrafi być nieco niezdyscyplinowana, jej dobroć i energiczne podejście do życia z pewnością zrekompensują wszelkie psoty.

 

Na smyczy prezentuje się dumnie, uwielbia spacery i zawsze gotowa jest na nowe przygody. Ze smaczkami i komendami na razie jej nie idzie, smakołyki podgryzłaby najchętniej z całą ręką, co sugeruje, że wcześniej nie miała okazji doświadczyć tego rodzaju przyjemności. Jej ciekawość świata jest bezgraniczna, co sprawia, że każdy spacer staje się dla niej fascynującym odkryciem.

 

To aktywna sunia, pełna energii i radości, która uwielbia biegać i szaleć na świeżym powietrzu. Sunia doskonale wpisuje się w rolę towarzyszki do aktywności fizycznej, idealnej dla rodziny, która również ceni sobie aktywny tryb życia. Jest obojętna w stosunku do innych zwierząt, zarówno psów, jak i kotów. 

 

Nala trafiła do nas w stanie wychudzenia, nadal pracujemy nad jej powrotem do odpowiedniej wagi. Jeśli szukasz wiernego towarzysza, który sprawi, że Twój dom wypełni się radością i energią, posiadasz doświadczenie w pracy ze zwierzętami, to Nala jest idealną kandydatką. Jej entuzjazm do życia sprawi, że każdy dzień stanie się wyjątkowy, a miłość, którą oferuje, uczyni ją niezastąpionym członkiem rodziny.

Gatunek

Pies

Płeć

Samica

Chip

616093902282961

Rok urodzenia

2018

Rasa

Mieszaniec w typ. Owczarka Niemieckiego

Waga

20

Wielkość

duża

Podopieczny Miasto/Gmina

Błaszki

Smycz

tak

Stosunek do psów

Obojętny

Kastracja/Sterylizacja

czeka na zabieg