Sernik 616093901077703

Sernik potrzebuje szansy na nowy początek i prawdziwą rodzinę, która otoczy go troską i zrozumieniem. Potrafi chodzić na smyczy, oczywiście na początku trochę ciągnie, ale parę dodatkowych lekcji, wyczuje Wasze tempo i na pewno będzie tylko lepiej. Jego wielką motywacją jest człowiek, na każdym kroku szuka z nim kontaktu. Jest w nim duży potencjał do szkolenia w temacie komend, “siad” potrafi już automatycznie, gdy tylko podchodzi do człowieka. 

 

Sernik uwielbia spacery i aktywność na świeżym powietrzu, ale równie dobrze potrafi cieszyć się spokojnymi chwilami, kiedy może posiedzieć obok ludzi i delektować się towarzystwem. Co więcej, Sernik doskonale dogaduje się z innymi psami - mieszka w kojcu wraz z innymi pieskami i wykazuje zdrową ciekawość nich.

 

Jeśli zastanawiasz się, jak Sernik radzi sobie z dziećmi, prawdopodobnie będzie świetnym towarzyszem także dla młodszych domowników. Jest cierpliwy i łagodny, co sprawia, że jest doskonałym kandydatem na przyjaciela dla całej rodziny. Jest obojętny wobec kotów. 

 

Szukamy dla Sernika domu, w którym będzie miał spokojne otoczenie, które pomoże mu pracować nad pewnością siebie i odwagą. Chcielibyśmy, aby znalazł dom wśród ludzi, którzy otoczą go miłością i cierpliwością. Pomimo tego, że nadal potrzebuje wsparcia, Sernik jest pełen potencjału i gotów na nowy start.

 

Adoptuj Sernika i daj mu szansę na szczęśliwe życie u boku prawdziwej rodziny!

Gatunek

Pies

Płeć

Samiec

Chip

616093901077703

Rok urodzenia

2019

Rasa

Mieszaniec

Waga

15

Wielkość

średnia

Podopieczny Miasto/Gmina

Błaszki

Smycz

tak

Stosunek do psów

Pozytywny

Kastracja/Sterylizacja

tak